Kontaktujte nás

Mission Possible Adopční kampaň Office 365

Office 365 nabízí celou řadu užitečných nástrojů, které pomáhají zlepšit komunikaci a spolupráci ve firmách. Aby se očekávaný efekt dostavil, je potřeba změnit léty navyklé postupy práce a naučit se nástroje Office 365 ovládat a správně využívat. Když se to udělá dobře a zapojí se celá firma, dojde ke zlepšení kultury komunikace ve firmě a zvýšení týmové spolupráce i napříč odděleními. Ubyde zbytečných mailových vláken, stresu při týmové práci na dokumentech, nepořádku v jejich verzích a třeba i cestování kvůli krátkým schůzkám, které lze vyřešit konferencí. Optimální formou, jak zlepšení dosáhnout, je právě adopční kampaň.

Cílem není vytvořit ze zaměstnanců profesionály na pokročilé funkce, ale nastavit nový firemní standard komunikace a spolupráce pomocí Office 365, prostě jednotný základ. Toho lze dosáhnout různými způsoby - workshopy a školeními, distribucí příruček nebo třeba e-learningovými kurzy. Nebo jinak - zábavnou a interaktivní formou.

ZLEPŠETE KULTURU KOMUNIKACE VE VAŠÍ FIRMĚ I TÝMOVOU PRÁCI
DÍKY ADOPČNÍ KAMPANI OFFICE 365!

© Copyright 2019 AUTOCONT a.s. Všechna práva vyhrazena.
Názvy, loga, videa, materiály a ikony všech produktů a služeb společnosti Microsoft mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti Microsoft.