Kontakt

Technologie

Technologie Microsoft Dynamics 365

Pro více informací o jednotlivých technologiích, klikněte na danou část ve schématu.

AppSource Office 365 PowerBI Cortana Intelligence Azure ioT Sales Field Service Marketing Business Central Customer Service Project Service Automation Finance and Operations Talent 3rd party app PowerApps Flow Common Data Model Azure AppSource Sales Field Service Marketing Business Central Customer Service Project Service Automation Finance and Operations Talent Office 365 3rd Party App PowerBI Cortana Intelligence Azure ioT PowerApps Flow Common Data Model Azure

Ještě nikdy nebyl strukturovaný a procesně svázaný svět podnikových aplikací ERP (Microsoft Dynamics AX a Microsoft Dynamics NAV) a CRM (Microsoft Dynamics CRM) takto přirozeně propojen s nestrukturovaným světem kancelářských aplikací pro podporu produktivity (Microsoft Office 365).

Součástí nové podnikové platformy Microsoft Dynamics 365 je pokročilý analytický nástroj Power BI, který dokáže vytěžit rozsáhlá podniková data a v relevantní a přehledné podobě je nabídnout každému zaměstnanci jako podporu jeho práce. Využít lze prediktivních analýz v Microsoft Cortana Intelligence nebo lze data díky Azure IoT vytěžovat přímo z připojených zařízení ve výrobě, v retailové prodejně nebo komunikovat svými servisovanými produkty u zákazníků. Pomocí nástroje Microsoft Flow obsaženého lze snadno skládat, modifikovat a rozšiřovat procesy napříč aplikacemi v reálném čase. I pokročilý uživatel dokáže pomocí Microsoft PowerApps vytvořit a využívat mobilní aplikaci bez ohledu na platformu mobilu či tabletu. Common Data Service je společný datový model uložený v prostředí Microsoft Azure, pomocí kterého se na obchodní data dívají různé aplikace a mnohem snadněji se navzájem integrují.