Kontaktujte nás

Microsoft Office 365

Známou a špičkovou sadu kancelářských nástrojů získáte, ať pracujete v kanceláři nebo na cestách. Aplikace Office budou vždy v nejnovější verzi a umožní vám vytvářet, upravovat a sdílet obsah na počítači PC/Mac nebo v zařízeních se systémy iOS, Android nebo Windows se všemi uživateli v reálném čase. S bezplatným úložištěm pro každého uživatele budete mít spoustu místa pro všechny soubory. Soubory budete mít navíc uložené online, takže je můžete sdílet s lidmi ze společnosti nebo mimo ni, odkudkoli a kdykoli to budete potřebovat. Videokonference ve vysokém rozlišení pro více účastníků, sdílení obsahu, sdílené kalendáře a týmový chat vám pomůžou držet krok s týmem.

Nové funkce Office 365 v kombinaci s nově vydanými aplikacemi Office 2016 znamenají, že vaše společnost bude mít přístup k dosud nejkomplexnější a nejlépe zabezpečené nabídce Office 365 pro práci a komunikaci v cloudu. Každá skupina je jedinečná a má vlastní potřeby a styl práce. Office 365 poskytuje integrované řešení, které umožňuje všem efektivněji spolupracovat a využívat k práci týmový chat, online schůzky, spoluvytváření a bezpečné sdílení souborů, e-mail skupiny a sociální síť. S Office 365 představuje Microsoft novou úroveň zabezpečení a dodržování předpisů. Díky integrované ochraně osobních údajů, transparentnosti a zdokonaleným uživatelským ovládacím prvkům teď máte ještě lepší kontrolu nad bezpečností svých dat a dodržováním předpisů. Je zřejmé, proč je toto dosud nejbezpečnější Office vůbec.

Řešení bez počátečních investic

Neplatíte žádné počáteční výdaje za software a aplikace jsou stále aktuální.

Integrované zabezpečení

Integrované zabezpečení, kontrola souladu s předpisy a ochrana osobních údajů pomáhají udržet vaše data v bezpečí.

Vždy k vašim službám

Vždy budete mít finanční záruku 99,9% dostupnosti.

Technologie

S plány předplatného Microsoft Office 365 dostáváte kompletně nainstalované aplikace Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access. Office 365 můžete instalovat na různá zařízení, včetně počítačů PC/Mac, tabletů a telefonů s Androidem nebo iOS. Kromě toho s Office 365 získáváte služby, jako je online úložiště na OneDrive a minuty volání přes Skype pro domácí používání. Když máte aktivní předplatné Office 365, máte vždycky nejnovější verze aplikací Office.