Kontaktujte nás

Adopční kampaň Microsoft 365

Hledáte způsob, jak zlepšit interní komunikaci a spolupráci ve firmě? Jak naučit zaměstnance využívat jednotlivé aplikace a snížit počet zbytečných mailů?
Jak získat motivovaného zaměstnance k správné interní komunikaci interaktivní formou?
Microsoft 365 / Office 365 nabízí celou řadu užitečných nástrojů, které pomáhají zlepšit komunikaci a spolupráci ve firmách. Aby se očekávaný efekt dostavil, je potřeba změnit léty navyklé postupy práce a naučit se nástroje Microsoft 365 správně využívat.

Zlepšete komunikaci ve vaší firmě i týmovou práci díky adopční kampani Microsoft 365!

AC řešení

Díky nastavení nových firemních standardů komunikace a spolupráce, můžete získat motivovaný tým, který efektivně zvládne komunikaci vzdáleně s plným využitím aplikací Microsoft 365. A to zábavnou a interaktivní formou.

Netradiční pojetí předem nastavené adopční kampaně, zapojí všechny účastníky a provede je tematicky zaměřenými misemi:

  • Seznámení s prostředím Office 365
  • Základní práce v aplikaci Outlook - zaměřeno na práci s e-maily
  • Plánování schůzek a práce s Outlook kalendářem
  • Zaměřeno na komunikaci - chat, video/audio hovory, sdílení ob¬razovky a schůzky v aplikaci Teams
  • Sdílení a synchronizace souborů, nastavení práv přístupu k souborům v aplikací One drive
  • Spolupráce nad dokumenty, sdílení dokumentů, historie verzí a další typické činnosti v prostředí služby SharePoint

Pro motivaci k účasti můžete vyhlásit interní soutěž mezi kolegy a zvyšovat tak míru zapojení. Přehledně sledujete, kdo úkoly řeší a s jakou úspěšností.

Praktická zkušenost

Účastníci průběžně plní zadané úkoly, v rámci kterých si zažijí typické scénáře Microsoft 365 a vyzkouší různé nástroje a služby. Celou dobu pracují přímo v prostředí Micrsoft 365.

Účastníci mohou s průvodcem komunikovat prostřednictvím Teams, odpovídat na jeho zprávy, ale také komunikovat mezi sebou.

Motivace

Za úspěšné plnění instrukcí jsou účastníkům připisovány body. Kdykoli vidí aktuální bodové skóre všech účastníků. A ty nejlepší je vhodné odměnit zajímavou cenou.

A hlavně je to zábava!

Časová flexibilita

Účastníci dostávají jednu až dvě krátké instrukce denně, kterým se zvládnou věnovat souběžně s běžnými pracovními aktivitami. Nejsou ani nuceni se kampaně účastnit v přesně stanovený čas a mohou se dodatečně vrátit a zmeškaný obsah si projít.

Pro všechny úrovně

Cílem není vytvořit ze zaměstnanců profesionály na pokročilé funkce, ale nastavit nový firemní standard komunikace a spolupráce pomocí Office 365, prostě jednotný základ.

Začátečníci si osvojí potřebné základy, pokročilejší uživatelé dostanou řadu nových tipů a přehled o užitečných novinkách.