Kontaktujte nás

Microsoft 365 / Office 365 na maximum

Podpořte svou výkonnost pomocí progresivních nástrojů pro tvorbu dokumentů, online komunikaci a plánování. Ať už z kanceláře nebo mimo ni, komunikujte a sdílejte dokumenty s vaším týmem. Vždy online a s nejvyšším zabezpečením. Vytěžte z Office 365 ještě více, díky našim řešením a službám. Vytěžte z Microsoft 365 či Office 365 ještě více, díky našim řešením a službám.

Používejte všechny aplikace na maximum a získejte pomocníka pro každý den.

Podpora inovací a sdílení znalostí

Přirozená komunikace a spolupráce

Mobilita a nezávislost

Efektivní řízení projektů a evidence úkolů

Týmové pracovní prostory

Řízení informací a bezpečnost

Naše řešení pro řízení porad

Přinášíme řešení a zkušenosti, které zefektivní plánování a vedení porad, tvorbu přehledných zápisů a plánování úkolů. A to vše přehledně a strukturovaně, vždy online a na jednom místě. Pomocí Microsoft Teams a jejich rozšíření vás naučíme nejen komunikovat a sdílet dokumenty, ale dáme vám tipy, jak se zbavit špatných porad.

Naše služby adopční kampaně Microsoft 365 / Office 365

Hledáte způsob, jak zlepšit interní komunikaci a spolupráci ve firmě? Jak naučit zaměstnance využívat jednotlivé aplikace a snížit počet zbytečných mailů? I v tom pomůže naše Adopční kampaň. Společně nastavíme nový firemní standard komunikace a spolupráce, prostě jednotný základ pro všechny. A to zábavnou a interaktivní formou.

Detaily

Naše služby pro kulturu komunikace a pořádek v dokumentech

Jsou vaše dokumenty v různých složkách a sami nevíte, kde je najdete? Komunikujete online, ale každý člen týmu jinak? Pořádek a pravidla jsou potřeba i v komunikaci a dokumentech. Uklidíme vaše interní dokumenty a pomůžeme vám nastavit standardy i po živelném startu vzdálené komunikace.

Alternate Text

Hlavní přínosy Microsoft 365 / Office 365

Obsahuje nejlepší kancelářské aplikace

K dispozici jsou nejlepší kancelářské aplikace ve své třídě, jako je Excel, Word, PowerPoint a Outlook s výhodami cloudu. Microsoft Teams přináší videokonference ve vysokém rozlišení pro více účastníků, sdílení obsahu, sdílené kalendáře a týmový chat, které vám pomohou držet krok. Plánování pomocí Planner a poznámky v OneNote vytváří skvělý přehled pro efektivní práci. Propojení s výkonnými cloudovými službami, jako například OneDrive, umožňuje všem uživatelům sdílet dokumenty odkudkoli a na libovolném zařízení.

Přináší provozní úspory

Absence nutné manuální instalace, licence vztažená k počtu uživatelů, provoz v cloudu,… nejen to snižuje náklady na provoz. Snadná instalace a automatické aktualizace poskytují pohodlí a možnost soustředit se na práci.

Nabízí vysoké zabezpečení i dostupnost

Díky integrované ochraně osobních údajů, transparentnosti a zdokonaleným uživatelským ovládacím prvkům získáte lepší kontrolu nad bezpečností svých dat a dodržováním předpisů. Provoz řešení Office 365 na serverech společnosti Microsoft, garantuje 99,9% dostupnost služeb i jejich zabezpečení.

Vždy aktuální na jakémkoliv zařízení

Aplikace Office budou vždy v nejnovější verzi a umožní vám vytvářet, upravovat a sdílet obsah na počítači PC/Mac nebo v zařízeních se systémy iOS, Android nebo Windows se všemi uživateli v reálném čase.

Aktuální webináře a záznamy z webinářů k našim řešením a službám

Prohlédnout

Případové studie

Koncepce využití Office 365

Společnost začala plně využívat nástroje Office 365, byl nastaven optimální způsob spolupráce v jednotlivých týmech, pojmenování a pochopení konkrétních přínosů pro jednotlivé role.

Případová studie

Kancelář třetího tisíciletí díky AC CLOUDu a Office 365

Díky hybridnímu cloud řešení došlo k zjednodušení pracovních postupů zaměstnanců zákazníka, kteří mají k dispozici jasnou metodiku práce s firemní elektronickou komunikací, uchováváním a zpracováním dokumentů. Toto řešení je možné snadno rozšiřovat na nově akvírované společnosti a nové zaměstnance. Zároveň disponuje vysokou mírou bezpečnosti, odolností proti lidské chybě, cílenému poškození nebo neoprávněnému užití.

Případová studie
Další reference
X

Webinář bude zpřístupněn po odeslání formuláře.