Kontaktujte nás

Microsoft Dynamics 365 Commerce

Povyšte svou značku pomocí Dynamics 365 Commerce, které je moderním řešením pro maloobchodní prodej. Přináší sjednocení obchodu napříč všemi kanály zahrnujícími prodej, mobilitu, inteligenci a produktivitu.

Poskytujte personalizované a bezproblémové nákupní zážitky napříč fyzickými i digitálními kanály.

Vytvářejte výjimečné nákupní zážitky.

Přínosy

Komplexní řešení maloobchodu

Management sortimentu

Jednotná obsluha zákazníka ve všech kanálech

Online přístup pomocí mobilní aplikace

Zapojte zákazníky napříč kanály

Dopřejte svým zákazníkům možnost nakupovat kdy, jak a kde chtějí - na jakémkoli zařízení - poskytnutím bezstarostného a konzistentního zapojení napříč online a offline kanály.

Pokročilé analytické nástroje

Dynamics 365 Commerce využívá sílu strojo¬vého učení a umožňuje tak vytvářet prediktivní, optimalizované a personali¬zované pohledy, které managementu pomáhají řídit růst a zvyšovat zisko¬vost společnosti. Přehledné vizualizace jsou dostupné na jakémkoli zařízení, ať je online nebo offline.

Řízení sortimentu

Dynamics 365 Commerce umožňuje optimalizovat sortiment na základě sezonní poptávky a nabídky konkurence. Díky centrálnímu sledování celého sortimentu lze velice jednoduše zařadit jednotlivé produkty do vhodných prodejních kanálů a za správné ceny.

Budujte loajalitu a překonejte očekávání

Podívejte se na komplexní pohled na každého zákazníka na jednotné obchodní platformě, reagujte na jeho potřeby na všech úrovních zapojení a rozvíjejte trvalé vztahy pomocí inteligentních nástrojů, které posilují vaši značku.

Microsoft Dynamics 365 Commerce umožňuje výjimečný přístup k zákazníkům a řízení maloobchodu. Poskytuje firmám detailní a přesné informace o produktech a zákaznících, které potřebují k okamžitému a personalizovanému dodání zboží a služeb. Kromě řízení kamenných prodejen a maloobchodní centrály zajišťuje komunikaci se zákazníky prostřednictvím sociálních médií, mobilních webů, internetových obchodů a dalších maloobchodních aktivit.

Dynamics 365 Commerce se přizpůsobí vašim obchodním potřebám, díky flexibilním možnostem nasazení v cloudu nebo on-premises. Jako řešení SaaS v cloudu je naplněno inteligencí, rozšiřitelnou na vaše obchodní potřeby a vždy aktuální k podpoře inovací ke zlepšení produktivity, provozu a obchodních výsledků.