Kontaktujte nás

Microsoft Dynamics 365 Customer Service

Microsoft Dynamics 365 Customer Service umožní poskytovat prvotřídní služby vedoucí k loajalitě a ke zvýšení spokojenosti zákazníků. Zákazníci vyžadují vždy aktuální přehled o stavu svých požadavků, stížností či dotazů prostřednictvím různých komunikačních kanálů.

Poskytujte prvotřídní zákaznickou péči, udržujte loajalitu a zvyšujte spokojenost svých zákazníků.

Webinář „Jak na moderní zákaznický servis“ - zjistěte více ze záznamu

Přínosy

Okamžitý přehled o stavu zákaznických požadavků

Možnost vícekanálové komunikace

Ucelený pohled na jednotlivé zákazníky

Historie servisních interakcí

Samoobslužný portál

Podpora strojového učení a pokročilých analytických nástrojů

Interaktivní řídicí panely a vizualizace dat

Identifikace možnosti cross- sell a up-sell aktivit

Zlepšení metrik a zvýšení výkonnosti zákaznických služeb

Online přístup pomocí mobilní aplikace

Vícekanálová interakce se zákazníky

Dnešní zákazníci očekávají jednotný přístup bez ohledu na to, který kanál používají při komunikaci s poskytovatelem služeb. Pracovníci zákaznické péče mají díky Microsoft Dynamics 365 Customer Service k dispozici nástroje, které jim pomohou jednoduše identifikovat problémy a rychle reagovat na měnící se požadavky zákazníků napříč všemi komunikačními kanály.

Aplikace Microsoft Dynamics 365 Customer Service poskytuje ucelený pohled na každého jednotlivého zákazníka včetně úplné historie interakcí, uživatelských preferencí a dalších relevantních informací v souladu s nařízením GDPR, což uvolňuje pracovníkům zákaznické péče ruce v oblasti běžné rutiny a umožňuje jim se zabývat těmi nejdůležitějšími úkoly.

Jednotné rozhraní

Pracovníci zákaznické péče jsou v dnešním rychle se rozvíjejícím pracovním prostředí neustále v pohybu. Jejich nástroje by měly být schopny udržet krok. Microsoft Dynamics 365 Customer Service jim zajišťuje jednotné uživatelské rozhraní pro interakci se zákazníky prostřednictvím stolního počítače či jakéhokoli mobilního zařízení, a umožňuje jim tak mít veškeré potřebné informace vždy po ruce.

Samoobslužný portál

Zákazníci mají stále méně času, a proto chtějí mít veškeré informace rychle k dispozici. Microsoft Dynamics 365 Customer Service poskytuje samoobslužný portál s databází pro vyhledávání a online komunitním prostorem, díky kterému mají zákazníci přístup k informacím o svých požadavcích a mají možnost najít odpovědi na své otázky bez nutnosti kontaktování zákaznického servisu.

Znalostní báze

Správné informace umožní pracovníkům zákaznické péče poskytovat personalizované odpovědi na otázky zákazníků napříč všemi kanály. Microsoft Dynamics 365 Customer Service vytváří dynamické rozhraní optimalizované pro řízení procesů v servisní oblasti s podporou strojového učení a pokročilých analytických nástrojů. Kvalitní znalostní báze navíc ušetří mnoho času.

Analýza dat

Microsoft Dynamics 365 Customer Service poskytuje interaktivní řídicí panely a vizualizace dat, které usnadňují rozhodování v oblasti zákaznických služeb. Získáním poznatků z různých zdrojů včetně sociálních sítí lze snadno sledovat trendy a předvídat nové obchodní příležitosti, identifikovat možnosti cross-sell a up-sell aktivit či zlepšit metriky a celkovou výkonnost zákaznických služeb.