Kontaktujte nás

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations je moderní informační systém, který poskytuje středním a velkým firmám veškeré potřebné funkcionality pro jejich provoz. Společnosti, které jej využívají, získávají konkurenční výhodu komplexního a uceleného systému, efektivního plánování a řízení podnikových zdrojů, řízení dodavatelsko- odběratelských vztahů, podpory průběžných inovací, automatizace procesů a moderní platformy informačního systému.

Opřete své podnikání o nejlepší ERP řešení na trhu!

Přínosy

Práce odkudkoliv
Microsoft Dynamics 365 umožňuje přistupovat k datům kdekoliv a z jakéhokoliv mobilního zařízení, včetně podpory offline režimu.

Komplexní funkčnost
Microsoft Dynamics 365 propojuje důležité informace a udržuje je stále aktuální.Podporuje rozhodování a složité úlohy s využitím Power BI a prvků umělé inteligence.

Snadná rozšiřitelnost
Možnost přizpůsobení a vytváření vlastních aplikací prostřednictvím PowerApps umožňuje systém rychle a jednoduše rozšířit o prvky, které zrovna potřebujete.

Optimalizované náklady na pořízení i provoz
Díky možnosti pronájmu platíte pouze za to, co skutečně využíváte.Odpadají vysoké nároky na pořízení hardware a jeho správu.

Integrace se systémy a aplikacemi třetích stran
Microsoft Dynamics 365 umožňuje jednoduchou integraci s dalšími řešeními Microsoft, jako jsou Office 365, a dále s řešeními třetích stran a se speciálními aplikacemi.

Univerzálnost

Řešení Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations může být provozováno buď jako software jako služba (SaaS), nebo přímo v prostředí zákazníků. Jeho výhody využívají firmy z celé řady průmyslových odvětví včetně výroby, distribuce, maloobchodu, projektových organizací, služeb či finančního sektoru.

Finance

Řešení Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations zajišťuje jednotný pohled na finanční a obchodní operace. Díky vestavěné prediktivní analýze pomáhá zajistit lepší finanční kontrolu nad chodem firmy, zlepšit cash flow, zrychlit obrátkovost a dosáhnout dodržování firemních předpisů. Umožňuje lépe předvídat potřeby podniku, zvýšit přesnost prognóz, a tím řídit celofiremní strategii.

Řízení financí s Microsoft Dynamics 365 PDF

Skladové hospodářství a řízení skladu

Správa a řízení skladu v Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations nabízí flexibilitu při definování organizace skladu tak, aby byly zajištěny požadavky zákazníků v odpovídajícím čase a kvalitě. Díky vždy aktuálnímu přehledu a nástrojům pro řízení skladu a zásob pomáhá toto řešení snížit skladovací náklady a hodnoty zásob, a současně zvýšit produktivitu ve skladu i spokojenost zákazníků.

Řízení skladu s Microsoft Dynamics 365 PDF

Výroba

Pokročilé funkcionality diskrétní, procesní a štíhlé výroby umožňují efektivně plánovat výrobu, minimalizovat dodací lhůty, plnit specifické požadavky zákazníků a zvyšovat efektivitu využití podnikových zdrojů. Aktuální data z výroby se ihned dostávají do rukou dalších oddělení a pomáhají tak získat přesnější datum dodání a optimalizovat výrobní náklady. Nezáleží, zda vyrábíte na sklad nebo konfigurujete výrobky dle zákaznických objednávek - s Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations budete mít výrobní procesy pod naprostou kontrolou.

Výrobní procesy s Microsoft Dynamics 365 PDF

Řízení dodavatelského řetězce

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations umožnuje řídit dodavatelský řetězec a vytvářet tak předpoklady pro splnění požadavků i toho nejnáročnějšího zákazníka. Díky propojení prodejních a nákupních procesů s logistikou, řízením výroby a správou skladů pomáhá efektivně řídit celý dodavatelský řetězec a zajišťuje optimální podmínky pro práci s dodavateli.

Obchod a logistika s Microsoft Dynamics 365 PDF

Projektové řízení

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations díky své komplexní a provázané funkčnosti pomůže také s řízením realizace a finančních rozpočtů projektů. Podporuje širokou škálu funkcí a umožňuje řízení projektů a jejich účetnictví v mnoha odvětvích. Klíčové funkčnosti zahrnují například časové rozvrhy a řízení zdrojů na projektech a umožňují finanční a organizační opatření na projektech i průběžnou kontrolu nad nimi.

Řízení a ekonomika projektů s Microsoft Dynamics 365 PDF

Retail

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations umožňuje výjimečný přístup k zákazníkům a řízení maloobchodu. Poskytuje firmám detailní a přesné informace o produktech a zákaznících, které potřebují k okamžitému a personalizovanému dodání zboží a služeb. Kromě řízení kamenných prodejen a maloobchodní centrály zajišťuje komunikaci se zákazníky prostřednictvím sociálních médií, mobilních webů, internetových obchodů a dalších maloobchodních aktivit.

Microsoft Dynamics 365 for Retail PDF