Kontaktujte nás

Microsoft Dynamics 365 Finance

Microsoft Dynamics 365 Finance je moderní informační systém, který poskytuje středním a velkým firmám veškeré potřebné funkcionality pro jejich provoz. Společnosti, které jej využívají, získávají konkurenční výhodu komplexního a uceleného systému. Pomocí Dynamics 365 Finance lze automatizovat a modernizovat finanční operace, sledovat výkon v reálném čase, předpovídat budoucí výsledky.

Podpořte růst vaší firmy a maximalizujte ziskovost a finanční přehlednost.

Finance

Řešení Microsoft Dynamics 365 Finance zajišťuje jednotný pohled na finanční a obchodní operace. Díky vestavěné prediktivní analýze pomáhá zajistit lepší finanční kontrolu nad chodem firmy, zlepšit cash flow, zrychlit obrátkovost a dosáhnout dodržování firemních předpisů. Umožňuje lépe předvídat potřeby podniku, zvýšit přesnost prognóz, a tím řídit celofiremní strategii.

Řízení financí s Microsoft Dynamics 365 PDF

Univerzálnost

Řešení Microsoft Dynamics 365 for Finance může být provozováno buď jako software jako služba (SaaS), nebo přímo v prostředí zákazníků. Jeho výhody využívají firmy z celé řady průmyslových odvětví včetně výroby, distribuce, maloobchodu, projektových organizací, služeb či finančního sektoru.

Práce odkudkoliv

Microsoft Dynamics 365 umožňuje přistupovat k datům kdekoliv a z jakéhokoliv mobilního zařízení, včetně podpory offline režimu.

Komplexní funkčnost

Microsoft Dynamics 365 propojuje důležité informace a udržuje je stále aktuální. Podporuje rozhodování a složité úlohy s využitím Power BI a prvků umělé inteligence.

Snadná rozšiřitelnost

Možnost přizpůsobení a vytváření vlastních aplikací prostřednictvím PowerApps umožňuje systém rychle a jednoduše rozšířit o prvky, které zrovna potřebujete.

Optimalizované náklady na pořízení i provoz

Díky možnosti pronájmu platíte pouze za to, co skutečně využíváte. Odpadají vysoké nároky na pořízení hardware a jeho správu.

Integrace se systémy a aplikacemi třetích stran

Microsoft Dynamics 365 umožňuje jednoduchou integraci s dalšími řešeními Microsoft, jako jsou Office 365, a dále s řešeními třetích stran a se speciálními aplikacemi.