Kontaktujte nás

Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management

Vytvořte pružný, propojený a spolehlivý dodavatelský řetězec s Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management. Díky tomuto nástroji zjednodušíte plánování, výrobu, sklad a dopravu, pro maximalizaci provozní efektivity, kvality produktů a ziskovosti.

Automatizujte a zefektivněte svůj dodavatelský proces pro zvýšení produktivity.

Skladové hospodářství a řízení skladu

Správa a řízení skladu v Microsoft Dynamics 365 Supply Chain management nabízí flexibilitu při definování organizace skladu tak, aby byly zajištěny požadavky zákazníků v odpovídajícím čase a kvalitě.

Díky vždy aktuálnímu přehledu a nástrojům pro řízení skladu a zásob pomáhá toto řešení snížit skladovací náklady a hodnoty zásob, a současně zvýšit produktivitu ve skladu i spokojenost zákazníků.

Microsoft Dynamics 365 Supply Chain management poskytuje komplexní přehled o skladových operacích a inventáři pro efektivní řízení kapacity a spotřeby surovin a pohyb hotového zboží v reálném čase.

Řízení skladu s Microsoft Dynamics 365 PDF

Řízení dodavatelského řetězce

Microsoft Dynamics 365 Supply Chain management umožnuje řídit dodavatelské procesy a vytvářet tak předpoklady pro splnění požadavků i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Díky propojení prodejních a nákupních procesů s logistikou, řízením výroby a správou skladů pomáhá efektivně řídit celý dodavatelský proces a zajišťuje optimální podmínky pro práci s dodavateli.

Optimalizace výkonu výroby

Pokročilé funkcionality diskrétní, procesní a štíhlé výroby umožňují efektivně plánovat výrobu, minimalizovat dodací lhůty, plnit specifické požadavky zákazníků a zvyšovat efektivitu využití podnikových zdrojů.

Aktuální data z výroby se ihned dostávají do rukou dalších oddělení a pomáhají tak získat přesnější datum dodání a optimalizovat výrobní náklady.

Nezáleží, zda vyrábíte na sklad nebo konfigurujete výrobky dle zákaznických objednávek, s Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management budete mít výrobní procesy pod naprostou kontrolou.

Výrobní procesy s Microsoft Dynamics 365 PDF

Automatizace

Vylepšete dodávku svých produktů a služeb pomocí prediktivní analýzy k optimalizaci plánování.

Řiďte automatizaci a snižte prostoje ve výrobě pomocí IoT a smíšené reality napříč jakýmkoli typem výrobního.

Práce odkudkoliv

Microsoft Dynamics 365 umožňuje přistupovat k datům kdekoliv a z jakéhokoliv mobilního zařízení, včetně podpory offline režimu.

Komplexní funkčnost

Microsoft Dynamics 365 propojuje důležité informace a udržuje je stále aktuální. Podporuje rozhodování a složité úlohy s využitím Power BI a prvků umělé inteligence.

Snadná rozšiřitelnost

Možnost přizpůsobení a vytváření vlastních aplikací prostřednictvím PowerApps umožňuje systém rychle a jednoduše rozšířit o prvky, které zrovna potřebujete.

Optimalizované náklady na pořízení i provoz

Díky možnosti pronájmu platíte pouze za to, co skutečně využíváte. Odpadají vysoké nároky na pořízení hardware a jeho správu.

Integrace se systémy a aplikacemi třetích stran

Microsoft Dynamics 365 umožňuje jednoduchou integraci s dalšími řešeními Microsoft, jako jsou Office 365, a dále s řešeními třetích stran a se speciálními aplikacemi.