Kontaktujte nás

Dynamics 365

Vyšší efektivita, pružnější procesy a dosažení vyšší produktivity jsou hlavní důvody, proč nabízíme progresivní cloudová řešení Microsoft Dynamics 365. Microsoft Dynamics 365 představuje novou podnikovou platformu, která nabízí ucelené funkčnosti ERP a CRM systémů a umožňuje vývoj vlastních aplikací. Microsoft 365 / Office 365 tato řešení doplňuje o nástroje pro efektivní spolupráci.

Pro více informací o jednotlivých řešeních, klikněte na konkrétní oblast níže:

Provoz menší firmy
Dynamics 365
Business Central
Řízení financí
Dynamics 365
Finance
Řízení procesu dodání
Dynamics 365
Supply Chain
management
Zákaznický servis
Dynamics 365
Customer Engagament
Řízení lidských zdrojů
Dynamics 365
Human Resources
Power Platform
E-commerce
Microsoft Dynamics 365
Commerce

Proč Microsoft Dynamics 365?

V digitální éře, bez rozdílu na odvětví, patří dosažení optimální informační podpory podnikových procesů ke klíčovým manažerským disciplínám. Vyšší efektivita, pružnější procesy a dosažení vyšší produktivity jsou hlavní důvody, proč Microsoft investoval do vývoje nového cloudového podnikového řešení.

Pružný

Specializované aplikace Dynamics 365 fungují výborně nejen samostatně ale také dohromady procesně a datově integrované. Můžete je využívat přesně podle svých potřeb pro jednotky až tisíce uživatelů.

Efektivní

Produktivita práce výrazně vzroste díky nativní integraci s nástroji Microsoft Office 365. Zaměstnanci pracují přímo v prostředí Microsoft Outlook či Excel s ERP a CRM funkcemi aplikací Dynamics 365.

Inteligentní

Za pomoci integrovaných nástrojů Power BI, Microsoft Cortana Intelligence či Azure Machine Learning podpoříte svá strategická a operativní rozhodnutí na základě analýzy rozsáhlých obchodních dat.

Přizpůsobivý

Vaši zaměstnanci budou moci využívat jednoduše použitelné moderní aplikace s možností upravovat je. Díky PowerApps lze snadno publikovat mobilní řešení a s Microsoft Flow snadno přizpůsobovat procesy.